Usługi informatyczne dla małych i średnich firm

Profesjonalna Obsługa Informatyczna odblokuje pełny potencjał Twojej firmy

Infrastruktura IT nie powinna Cię spowalniać i przyprawiać o ból głowy

Twoja firma działa tylko tak szybko i bezpiecznie, jak technologia w biurze. Kiedy działa prawidłowo, jest bezpieczna, szybka i pomaga pracownikom dotrzymać terminy oraz rozwijać firmę.

Ale co się dzieje, gdy tak nie jest?

  • Internet jest powolny, co powoduje opóźnienia
  • Praca pracowników utknęła na biurowym komputerze
  • Zwiększone ryzyko luk w zabezpieczeniach
  • Pracownicy są sfrustrowani i nie mogą wykonywać pracy
  • Stracony czas na czekanie aż ktoś to naprawi
vikingtech bezpieczenstwo

Niezawodna obsługa informatyczna i wsparcie IT, dzięki którym możesz skupić się na rozwoju swojej firmy

Skorzystaj z rozwiązań do zarządzania technologią klasy korporacyjnej w cenach dla małych firm, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby. 

Usługi informatyczne dla firm

Dla tych, którzy potrzebują jednorazowej pomocy. Czy to awaria, konfiguracja nowego sprzętu czy inna potrzeba IT – jestem do Twojej dyspozycji.

Opieka informatyczna dla firm

Kompleksowe wsparcie IT w modelu abonamentowym. Dzięki stałej opiece masz pewność, że Twoja infrastruktura IT jest zawsze w najlepszym stanie.

Pomoc zdalna

Wszystko, czego potrzebujesz, to działające połączenie internetowe oraz możliwość uruchomienia przeglądarki. Po prostu pobierz program AnyDesk, a ja zajmę się resztą.

Sieci komputerowe

Tworzenie i zarządzanie sieciami komputerowymi, które są niezbędne do sprawnego funkcjonowania Twojego biznesu. Projektuję, konfiguruję i administruję.

Praca zdalna i dostęp zdalny

Pomogę Ci w ustawieniu bezpiecznego dostępu zdalnego do Twojej sieci firmowej. Pracuj skąd chcesz i kiedy chcesz, mając dostęp do wszystkich niezbędnych zasobów.

Kopie zapasowe

Twoje dane są bezcenne. Zapewniam automatyczne tworzenie kopii zapasowych Twoich danych. Lokalnie lub w chmurze – zawsze bezpieczne i dostępne.